T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ORDU / GÖLKÖY - Gölköy Anadolu Lisesi

Haberler

Eyl

Okulumuz Rehber Öğretmeni Aysel Sezer tarafından sınıf rehber öğretmenlerine rehberlik işlemleri ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

Eyl

Okulumuz 2017-2018 Eğitim Öğretim dönemi ilk haftasında 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma programı çerçevesinde Şehit Ömer Halisdemir Köşesi oluşturuldu. Sınıflarımıza 15 Temmuz Darbe Girişimiyle ilgili bilgilendirici broşürler dağıtıldı. Hafta boyunca devam eden etkinlikler arasında Vatan ve Bayrak konulu şiir dinletisi, 15 Temmuz Demokrasi Kahramanlarına hitaben öğrencilerimizin duygularını ifade eden bir mektubun okunması yer aldı. Tüm öğretmenlerimiz tarafından derslerde milli birlik ve beraberlik ruhunu anlatan 15 Temmuz Darbe Girişimi ülkemiz tarihi açısından önemini belirten konuşmalar yapıldı.

 

15 Temmuz Şehitlerimizi Rahmet, Minnet ve Saygıyla Anıyoruz...

Eyl

Haz

May

Gölköy Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu 19 Mayıs Liselerarası Masa Tenisi Turnuvasında, kız ve erkek takımlarımız İlçe 1.si olmuştur! Okulumuz Erkek Takımında yer alan Yavuz ŞEN, Kerim ŞENTÜRK, Celil ÖZCAN, Erhan SALMAN, Murat KÖKLÜKAYA ve Kız Takımında yer alan İlayda TİRYAKİ, Merve ŞAHİNKAYA, Ümran ARGIN ve Deniz BENGUŞAT isimli öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını diler ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkürü borç biliriz..

Nis

Okulumuz Gölköy Kaymakamlığı tarafından düzenlenen, "Gölköy Kaymakamlığı Voleybol Turnuvasın"nda Şampiyon oldu! 10 takımın boy gösterdiği normal Lig maçlarında 21 puan toplayarak 2.sıradan Play Off´a katılmaya hak kazanan okulumuz, Yarı Final maçında Duran Avm´yi 3-0 yenerek finale kaldı. Finaldede rakibi Hürriyet İlkokulunu altın sette 3-2 mağlup ederek Şampiyon olan ve bizlere bu gururu yaşatan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz! 

Nis

Okulumuz öğrencilerinden, Gaye Nur Özlü, İkra Gürkan, Sena Avcı ve Sude Avcı tarafından Ordu Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Atatürkçü Düşünce Kulübüne, okulumuz kütüphanesine kitap temini için  dilekçe yazılmıştır. Okulumuz öğrencilerinin bu ilgisine duyarsız kalmayan ve kütüphanemize kitap yardımında bulunan ODÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Atatürkçü Düşünce Kulübüne teşekkür ederiz...

Nis

Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığının birlikte yürüttüğü proje kapsamında okullarda yapılan denetimler sonucunda ilçemizdeki okullar arasında temizlik ve hijyen kurallarına uygun bulunan okulumuz, Beyaz Bayrak almaya hak kazanan tek okul olmuştur.Beyaz Bayrak, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nihat Öztürk tarafından, Okul Müdürümüz Hakkı Öztürk´e teslim edilmiştir. Okulumuza bu ödülü kazandırmada emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

Ock

Ock

Ock

Kas

Kas

Okulumuzda bugün 10 Kasım Atatürk´ü Anma Töreni gerçekleşmiştir.

Ekm

Cumhuriyetimizin 93. yılı kutlu olsun.

Kas

Okulumuzda 26 Ekim 2016 Çarşamba günü okul başkanlığı seçimi yapılmıştır. 323 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen okul başkanlığı seçiminde 12-C sınıfından Sametcan ÇITAK isimli öğrenci 108 oy ile okul başkanı seçilmiştir. Öğrencimize görevinde başarılar dileriz.